Львів-Винники, Львівський обласний госпіталь, вул.Івасюка 31 +38 067 713 46 38

Пахова грижа - це випинання вмісту черевної порожнини через дефект в передній черевній стінці пахової ділянки. Це може спричинювати дискомфорт, біль та зниження якості життя.

При вузькому дефекті зростає ризик защемлення грижі, що веде до стану, який може загрожувати життю пацієнта. Саме через ці причини слід своєчасно ліквідувати грижове вип'ячування.

Єдиним методом лікування є оперативне. Серед багатьох способів грижепластик  найменш травматичним способом операції з імплантацією спеціальних хірургічних сіток є лапароскопічний - замість розрізу проводяться лише три невеликі проколи. 

                           

Саме така операція є операцією вибору у всьому світі і рекомендована Європейським Товариством Герніологів.

Наймовірніше, найпершим в Україні, хто зробив імплантацію сітки відкритим способом ще у 1994 році, є завідувач хірургією у Львівському обласному госпіталі інвалідів війни та репресованих, заслужений лікар України Соловій Богдан Григорович. Завдяки цьому накопичено унікальний досвід понад 1 тис. таких операцій!

За Вашим бажанням, на післяопераційну рану можуть бути накладені внутрішні шви, яких не видно та непотрібно знімати, що також дозволяє зробити лінію розрізу малопомітною.